W jaki sposób myślec o pieniądzach?

‼️‼️ „ZMIEN MYSLENIE” ‼️‼️

Zamień z „nie stać mnie na to i nigdy nie bede tego miał” NA: „nie mogę teraz tego kupic więc, co mogę zrobić żeby sobie to sprawić”.
???
Mówiąc sobie, że nigdy nie będę czegoś miał/miała, uruchamiamy mechanizm blokujący⛔️⛔️ w naszej głowie i przestajemy zmuszać nasze szare komórki do myślenia o tym jak osiągnąć założony cel.???

Wiekszość z Was powie, że trzeba w takiej sytuacji wiecej pracować i oszczędzać zarobione pieniądze.

DLACZEGO? Pieniądze, które odkładasz leżą i nic nie robią‼️ Byczą się i mają luz w dupie, kiedy Ty na nie cięzko harujesz‼️ ???
Kiedy Ty wstajesz rano o 5 żeby iść do pracy, to Twoje oszczędności właśnie idą spać po imprezie ??którą organizował bilon w sejfie.

➡️Widzisz roznice?⬅️

To pieniądze mają ciężko pracować na Ciebie, a nie Ty na nie. To Ty masz być spokojny o swój portfel. Nie możemy być niewolnikami. Niech pieniądze nami nie rządzą, bo bedziemy do końca życia harować na nie, a one sobie będą imprezkować bez nas i zbijać bąki, a nasze życie będzie nam spierdalać przez palce.

➡️Co więc należy robic?⬅️

Przede wszystkim rozwijać swoją inteligencję finansową. Ucz sie o pieniadzach. Czytaj książki zaczynajac od serii Roberta Kiyosakiego. To jest podstawa podstaw. I czytaj je kilka razy. Bo przeczytać i zapomnieć to można było w szkole, a tu chodzi o coś więcej prawda?

A jeśli chcesz być bogaty?? i wolny finansowo musisz cały czas mieć styczność ze źródłem tej wiedzy ?‍?albo z osobami, które są bogate ponieważ według naukowców (pewnie amerykanskich) jesteśmy wypadkową 5 osób z którymi spędzamy najwięcej czasu. I wiesz co Ci powiem? Od kiedy zarabiam w Internecie i rozwijam się wewnętrzenie, to zauważam spore zmiany i to zjawisko wypadkowej jest kurwa prawdziwe.

Z kolei jeśli masz problem z pewnością siebie, albo masz po prostu jakiś problem natury psychologicznej to proponuje Ci żebyś się zapoznał/a z dr Mateuszem Grzesiakiem – światowej sławy trenerem, coachem personalnym. Mi ten czlowiek bardzo pomółgł.

Potem inwestuj. Swoje pieniadze albo pożyczone. Obojętnie. Ja na pierwszy biznes wziąłem pożyczkę i się powoli zwraca. To nie znaczy ze ty też masz to zrobić. Tego tematu poruszać nie będę, bo to jest sprawa indywidualna. Mnie osobisie kredyt na inwestycje pasuje i prędzej czy później go napewno wezmę.
Potem reinwestuj zarobione pieniadze. Pokazuj innym czym sie zajmujesz i rozwijaj w ten sposob własną działalność. Buduj swój biznes.

Możesz również zapytać „jest tyle rzeczy w które można inwestować. Dlaczego akurat w internecie”?
Bo jest najbliżej i najłatwiej. Z internetu każdy teraz korzysta, więc to jest najlepsze miejsce do budowania swojego biznesu. Oczywiście jeśli chcesz to inwestuj w mieszkania albo w Forex. Nie znam się ani na jednym ani na drugim, ale napewno są tutaj potrzebne o wiele większe kwoty włożenia, a nie np 10 tysiecy.

Zarabianie w Interecie jest pod ręką. Napisać posta, pokazać wyniki czy nagrać filmik, albo obejrzeć rekalmy w FutureAdPro – to wszystko możesz robić telefonem. Cała Twoja praca w internecie może być kierowana poprzez Twój telefon z każdego miejsca na ziemi.
Dlatego to jest takie zajebiste. I wcale nie musisz inwestować wielkich pieniędzy żeby zacząć porządnie zarabiać.
Bardziej cenne niż pieniądze będzie Twoje zaangażowanie i wytrwałość.

To tyle na dziś od profesora Kujawy ????
Miłego dnia

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *