Relacja z pierwszego eventu B3TEAM

27 maja miał miejsce pierwszy event grupy B3TEAM, który odbył się w Hotelu Górskim niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego. Była to dla mnie pierwsza okazja, żeby spotkać się z ludźmi, których znałem tylko z Facebooka czy YouTube’a.

Jedno jest pewne i zarazem najważniejsze: Te osoby są takie same przed kamerą jak i na żywo. Brak tu jakiejkolwiek sztuczności czy wymuszenia – pełna naturalność. Są to otwarci, szczerzy, pomocni i pełni energii ludzie. Z TAKIMI NAPRAWDĘ WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ.

Event rozpoczął się po 11:00 i po krótkim wstępie, mikrofon przejął Michał Sołtysek. Przedstawił nam zasady działania portalu FutureNet oraz programu rev-share FutureAdPro. Gratka dla osób niezorientowanych jeszcze w tym temacie oraz utrwalenie informacji dla tych, którzy już w biznesie działają.

Po Michale, wystąpił Zbyszek Lemański razem z Dariuszem Bartosiewiczem, którzy pokazali nam czym jest kryptowaluta DasCoin. Bardzo ciekawy wykład i świetne przykłady pomogły mi bardziej zobrazować zasadę działania drzewa binarnego w firmie NetLeaders. Całość była okraszona krótkimi przerywnikami muzycznymi w wykonaniu obu tych Panów.

Na koniec prezentacji odbył się przedpremierowy pokaz piosenki o DasCoin wraz z teledyskiem, autorstwa Dariusza Bartosiewicza.

 

Po występie Darka i Zbyszka, na scenę wkroczyła Katarzyna Piróg, która opowiedziała nam jak (mimo wykształcenia i doświadczenia, które zdobyła za granicą) nie mogła znaleźć pracy i potem jak rozkręcał się jej biznes, o swoich wzlotach i upadkach. Przesłanie tej historii jest takie, że mamy bez względu na wszystko iść po swoje, nie patrzeć na innych i myśleć samodzielnie, a nie „iść za tłumem”.

Zarządzono godzinną przerwę na obiad. Kiedy każdy już posmakował górskiej kuchni, przyszła pora na gościa specjalnego czyli Mariusza Kędzierskiego.

Mariusz Kędzierski to człowiek, który urodził się bez rąk. Dziś jest artystą i mówcą motywacyjnym i tak jak on, jak również wystawy z jego pracami sięgają na całą Europę. Nie mogę zdradzić pełnego przemówienia Mariusza, ale ogólnie rzecz biorąc ten człowiek nie miał (i nadal nie ma) w życiu lekko, ale mimo to pnie się na szczyt po swoje marzenia.

Dzięki niemu uświadomiłem sobie, że mam praktycznie wszystko: rodzinę, zdrowie etc. i powinienem to doceniać każdego dnia i że mając to wszystko, jestem w stanie zdziałać co tylko zapragnę. Nauczył mnie również, że mimo przeciwności losu, które nas dotykają nie możemy dać się im złamać tylko wykorzystywać je jako życiowe lekcje i iść dalej po swoje.

Poza tym Mariusz to bardzo pogodny i zdystansowany człowiek. Bardzo miło mi było go poznać.

Ostatnią osobą, która wystąpiła był Bartek Żukiewicz. Rozładował on w pełni atmosferę po dosyć wzruszającej mowie Mariusza.

Przemówienie Bartka nawiązywało do jego początków zarabiania w Internecie. Próbował on uzyskać dochód pasywny w różnych dziedzinach, ale skończyło się na tym, że przy niewielkiej pomocy Damiana Żukiewicza zaczął zarabiać w sieci i z tego się utrzymuje do dzisiaj. Jeśli chodzi o mnie, to dostałem kilka wskazówek odnośnie marketingu oraz filmów.

To by było na tyle jeśli chodzi o część oficjalną, która zakończyła się ok. 17.00.

Po 17 rozpoczęła się część nieoficjalna, której raczej szczegółow podawał nie będę ( ?? ).

 

Podsumowując: B3TEAM to z pewnościa najbardziej pozytywni ludzie z jakimi miałem do czynienia i cieszę się, że jestem jednym z nich. Event był bardzo ciekawy, wyniosłem z niego bardzo dużo i mam nadzieję, że niedługo będzie kolejny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *