O mnie

Cześć! Nazywam się Jakub Kujawa.

 

I witam Cię na moim blogu. Chciałbym się podzielić z Tobą moją historią – jak to się stało, że zacząłem zarabiać w Internecie i jak doszedłem do takiego poziomu, że zwolniłem się z pracy na etacie.

Od razu po skończeniu liceum poszedłem do pracy i wykonywałem różne zawody. (Nagrałem o tym film „5 lat w 5 minut” znajdziesz go na moim YouTube). W międzyczasie studiowałem logistykę na Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Miałem normalne, zwykłe, standardowe życie.

Pod koniec 2016 roku (listopad) stwierdziłem, że przydałyby się jakieś dodatkowe pieniądze, które mógłbym zarabiać w domu bez konieczności brania nadgodzin w pracy na etacie. Pracowałem wtedy w ogromnej fabryce na 3 zmiany i często po 12 godzin.

Jedyne co mi przyszło do głowy to wpisać hasło „zarabianie w Internecie” w google. Tak zrobiłem. Dołączyłem do programu partnerskiego Money2Money, gdzie zarabiałem na polecaniu produktów bankowym i pozabankowych. Na początek fajny sposób na zarobienie 1500 zł bez inwestycji. W styczniu znajomy mi pokazał FutureNet. Dołączyłem, kupiłem paczki i powoli chłonąłem cały ten świat.

Badałem FutureNet, rozwijałem swoją głowę, swoją mentalność. Zacząłem od przeczytania książki „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec” Roberta Kiyosaki. Mój światopogląd i podejście do pieniędzy zmieniło się diametralnie. Zacząłem się uczyć od lepszych siebie, robić marketing – pierwsze filmy, pierwsze posty, zdjęcia etc. Tak mi zleciał pierwszy rok. W marcu 2018 dzięki dołączeniu do grupy FutureElite moje wyniki poszybowały w górę. Zmieniłem strategię działania i dzięki konsekwencji i wytrwałości w sierpniu 2018 ZWOLNIŁEM SIĘ Z PRACY i otworzyłem własną działalność. I od tego czasu zajmuję się tylko biznesami online.

Na początku moje podejście było takie: chcę sobie dorobić kilka stówek do wypłaty. Na szczęście zobaczyłem, że skoro inni mogą pracować tylko w Internecie, to czemu ja nie mogę??

Podsumowując – skoro ja mogłem, to Ty też możesz. Jeśli nie wiesz jak skontaktuj się ze mną.

Jakub Kujawa – Sky Tower 2018, event grupy FutureElite