Nowości w FutureNet

Jeśli myślicie, że portal FutureNet to TYLKO portal społecznościowy, który płaci nam za swoją aktywność to się grubo mylicie.

Firma stale się rozwija, wprowadza mnóstwo ulepszeń i nowości i dzięki temu zapewnia sobie dodatkowe źródło dochodu, co z kolei przekłada się na mniejsze wątpliwości (dla niedowiarków) jeśli chodzi o stabilność firmy.

Ale po kolei. Po ostatnim webinarze, który odbył się 11.07.2017 i był prowadzony przez prezesa Romana Ziemiana, mogliśmy się dowiedzieć następujących rzeczy:

  1. Na nasze smartfony jest już dostępna aplikacja FutureNet Cloud, czyli po prostu chmura w której możemy przechowywać swoje pliki. Działa to identycznie jak w przypadku Google Drive (Google) lub iCloud (Apple), a w tym momencie po wejściu FutureNet Cloud z lepszymi (niższymi) cenami stanowi nie lada konkurencję dla w/w gigantów.
  2. WEB TRANSLATOR – Dzięki pracownikom z Ukrainy i ich pracy powstał nowy translator, dzięki któremu w profesjonalny sposób będziemy mogli przetłumaczyć dowolny tekst czy strony internetowe,a co za tym idzie trafimy do większego grona obiorców.
  3. eWallet – w skrócie? System do płatności bezpośrednio z konta FutureNet jest już gotowy. W tym momencie są przeprowadzane testy. Jak ma to wyglądać na codzień? Możesz zamówić dla siebie kartę płatniczą FutureNet MasterCard, którą będziesz płacić normalnie w terminalu w sklepie.
  4. Wypłaty w ZŁOCIE – tak zgadza się…jeśli eWallet zostanie wdrożony na stałe to będziemy mogli zlecić wypłatę swoich środków w złocie (fizycznym !), które zostanie przysłane na nasz adres domowy.
  5. Jeśli chodzi o FutureNetApp to zostanie dodana możliwość tłumaczenia postów czy komentarzy (tak jak możesz to robić teraz na facebooku).
  6. Prezes Roman Ziemian stwierdził, że program revshare FutureAdPro, jest najstarszym tego typu programem w sieci, co oczywiście należy uznać za komplement. A nam to powinno uświadomić, że ta firma nigdzie się nie wybiera i że jest najstabilniejszym programem.
  7. Jesienią odbędzie ogromny event w Chinach w Makau, gdzie zostanie zaprezentowana nowa kryptowaluta Futuro.

Jak sam widzisz, firma ciągle się pnie w górę i nie zwalnia ani trochę. Cały czas są wprowadzane nowości, a pozostałe rzeczy są ciągle udoskonalane.

Poniżej film od  http://prostyzarobek.pl  

czyli podsumowanie ostatniego webinaru FutureNet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *