FUTUROCOIN

STAŁO SIĘ!!!

Długo wyczekiwana kryptowaluta firmy FutureNet ujrzała właśnie światło dzienne.

Dnia 31.01.2018 został wydobyty pierwszy blok. Został również udostępniony kod źródłowy, który możecie sprawdzić TUTAJ, oraz tzw. White Paper czyli dokument opisujący technologię, która została zastosowana przy tworzeniu Futuro.

White Paper możecie pobrać tutaj:  futuro-fto-white-paper-futurenet

Dnia 2.02.2018r. została udostępniona strona futuro.network na której logujemy się za pomocą tych samych danych (login i hasło) co do konta FutureNet.

Panel do logowania

Tym samym możemy już kupować swoje pierwsze paczki miningowe, których wartość zaczyna się od 100$!!! Jedna paczka PRACUJE DLA NAS PRZEZ 2 lata, a naliczenia przychodzą co 15 minut. 

Jak kupić paczki miningowe?

Plan marketingowy FuturoCoin

Nasze FutoroCoiny (FTO) będą przechowywane na portfelu FN WALLET do którego również się logujemy za pomocą loginu i hasła, których używamy do FutureNet.

Panel logowania na FN WALLET

Działa to na podobnej zasadzie co WebWallet w DasCoin.

Rejestracja w portalu FutureNet jest darmowa. Rejestrując się na tej platformie społecznościowej, która płaci nam za swoją aktywność uzyskujesz tym samym dostęp do platformy reklamowej FutureAdPro oraz Futuro.Network. Jedno konto – 3 wspaniałe modele biznesowe, które pozwalają zarabiać NIEOGRANICZONĄ ILOŚĆ ZIELONYCH DOLARÓW!!!

Ile wydobędziesz Futuro?

Oto przed Tobą moje osobiste spekulacje i wyliczenie – ile FuturoCoin jesteśmy w stanie wydobyć przez okres pracy jednej paczki. W tym przypadku jest to paczka o wartości 250$ (ok 880 PLN).

Mam nadzieję, że te proste obliczenia dadzą Ci do myślenia.

Co z kursem Futuro? Na tą chwilę jeszcze nie wiem jaki będzie. Ale niech by chociaż był 1000 PLN za sztukę to pomyśl sam ile jesteś w stanie na tym zarobić przy tak małej inwestycji.

FuturoCoin na start miał już 2,5 milionową społeczność dzięki portalowi FutureNet. Dziadek BitCoin taką społeczność uzbierał dopiero po kilku latach swojej egzystencji, więc Futuro ma tutaj ogromną przewagę.

Niech teraz choć połowa tych osób kupi paczkę wydobywczą to kurs z automatu rośnie w górę.

Analogiczne wg. moich obliczeń z pozostałych paczek miningowych powinniśmy uzyskać odpowiednio:

100$ ~ 31 FTO

250$ ~ 77 FTO

500$ ~ 154 FTO

1000$ ~ 308 FTO

5000$ ~ 1540 FTO

10 000$ ~ 3080 FTO

25 000$ ~ 7700 FTO

Mam nadzieję, że jest to dla Ciebie zrozumiałe, więc teraz jedyne co pozostało do zrobienia to założenie darmowego konta w portalu FutureNet i kupno paczki wydobywczej FuturoCoin. Pamiętaj: jedno konto 3 biznesy!!!

NIESAMOWITE