FutureAdPro 5% miesięcznie

Przedstawiam Ci FutureNet, nowoczesną platformę społecznościową, która działa na rynku od 2014 roku. Żeby przyciągnąć nowych użytkowników FutureNet musiał się w jakiś sposób wyróżnić, więc postanowił się dzielić z użytkownikami przychodami z reklam.

Facebook zarabia miliardy na wyświetlaniu reklam, ale wszystko trafia do właścicieli. FutureNet poszedł o krok dalej i rejestrując się za darmo w tym portalu możemy zarabiać nasze pierwsze dolary za codzienną aktywność czyli LAJKOWANIE, KOMENTOWANIE czy UDOSTĘPNIANIE. Najwięcej zarabiamy na pisaniu wiadomości z innymi osobami w portalu.

Zakładając JEDNO, DARMOWE KONTO W FUTURENET otrzymujemy dostęp do 3 modeli biznesowych.

  1. FUTURENET MATRYCE
  2. FUTURENET ADVERTISING PROGRAM
  3. FUTUROCOIN – FUTURO NETWORK

Schemat matryc opisuję poniżej oraz FutureAdPro, natomiast o FuturoCoin możecie przeczytać TUTAJ

TYLKO 40 tys. dolarów możesz zarobić z matrycy za 10$!

Zarabianie na matrycach jest bardzo proste. Możemy kupić miejsce w matrycach, które widzicie na obrazku powyżej. Matryc jest 6. Za każdym razem kiedy Twój polecony również kupi sobie miejsce w matrycy dostajesz na swoje konto 5% wartości matrycy. Oprócz zarabiania na samym dołączaniu osób do naszych struktur, możemy zarabiać na bonusach. Najważniejszym z nich jest matching bonus, który opisuję na poniższym filmie.

Bardzo ważne jest, żeby zrozumieć, że to jest JEDNORAZOWY ZAKUP. Matryce kupujemy raz i zarabiamy na każdym dołączeniu nowej osoby do naszej struktury.

FUTURENET ADVERTISING PROGRAM (FutureAdPro, FAP)

Czyli platforma reklamowa firmy FutureNet.

My już zarabiamy na oglądaniu reklam.

Najprostszy ze sposobów zarabiania przez internet. Najlepszy START w biznesie online.

FutureAdPro jest systemem reklamowym, gdzie możemy umieszczać własne reklamy w taki sposób, by trafiała do innych użytkowników.

We FutureAdPro kupujemy AdPacki (paczki reklamowe) dzięki którym dostajemy wyświetlenia naszej strony oraz ZARABIAMY NA OGLĄDANIU REKLAM! Całość przedstawiłem w poniższym filmie.

Teraz pozostaje nam tylko pytanie: ILE ZAROBIMY NA OGLĄDANIU REKLAM? Wszystkiego dowiesz się z poniższego filmu.

ŻEBY OGLĄDAĆ REKLAMY MUSISZ…

Ściągnąć na swojego smartfona aplikacje FutureNet Cloud

Aplikacja FutureNet Cloud do pobrania z AppStore oraz Google Play

A NASTĘPNIE ZALOGOWAĆ SIĘ SWOIMI DANYMI Z FUTURENET

Logujesz się tym samym loginem i hasłem co przy rejestracji w FutureNet

I to wszystko. Nie musisz nic kupować, nie musisz przechowywać tutaj żadnych plików. Po prostu miej tą aplikację na telefonie. TERAZ MOŻESZ zacząć oglądać reklamy i zarabiać na tym pieniądze.

TYLKO ZA MIESIĄC PAŹDZIERNIK 2018 ZAROBIŁEM W TEJ FIRMIE PRAWIE 3465.63$

DOŁĄCZ DO MNIE I DO MOJEGO ZESPOŁU!

 

Jak widzisz potencjał jest ogromny. Stabilna firma – stabilne zarobki. Firma cały czas prężnie się rozwija i wprowadza coraz to więcej nowości.

OTWARCIE FUTURENET CAFE we Wrocławiu!