Co to jest BitCoin


CZYM SĄ KRYPTOWALUTY?

 

KRYPTOWALUTA – w skrócie jest to wirtualna waluta, która nie podlega inflacji i nie można jej „dodrukować’ tak jak w przypadku banknotów. Jest jej zawsze ograniczona ilość i w zasadzie nikt nie ma nad nią kontroli, ponieważ jest to system bazujący na sieci peer to peer, czyli w pełni rozproszony, a co za tym idzie nie ma żadnej organizacji lub jakiegokolwiek miejsca, które by tą walutę kontrolowało. Pierwszą taką walutą jest Bitcoin (BTC) i został on wprowadzony na rynek w 2009 roku.

Ile warte są kryptowaluty? Bitcoin po wejściu na rynek był wart od 0,5$ do 2$ i osoby, które w tamtym czasie kupiły go w dużej ilości są w tym momencie milionerami, bo w tym momencie 1 BTC jest wart około 11000$!!! a to jest prawie 45000 zł.

Wykres wartości Bitcoina 2012-2017

W wielu krajach Bitcoin wszedł już do obiegu i można nim płacić np za zakupy. Jak? Bitcoiny które posiadamy są zapisane na naszym wirtualnym portfelu, np. Blockchain.

Złoto XXI wieku

Możemy je również wypłacić ANONIMOWO  dzięki bankomatom Euronet (wypłacamy je w postaci gotówki). W Polsce możesz płacić Bitcoinami np. w bydgoskiej kawiarni, a transakcja opiera się na zeskanowaniu kodu QR przez smartfon.

Jak zarabiać na BitCoinie?

Możesz go kupić na giełdzie i zarabiać na kursie, ale możesz go również wydobywać zarabiając na tym PASYWNIE (zarabiasz nic nie robiąc).

Jeśli chcesz kupić BitCoiny to polecam Ci polską giełdę BITBAY

Jednak zarabianie na kursie nie jest PEWNYM zarobkiem ponieważ dużą rolę odgrywają tutaj uczucia

I w ten sposób przeszliśmy do drugiego sposobu zarabiania na bitcoinie i kryptowalutach ogólnie – WYDOBYCIE (ang. mining)

Zarabianie na wydobyciu BitCoina jest w pełni PASYWNE. Kupujemy udziały w koparkach do kryptowalut i zarabiamy tutaj MINIMUM 7% MIESIĘCZNIE. SPRAWDŹ KONIECZNIE

Jeśli chcesz zarabiać z B3TEAM w największej kopalni kryptowalut, dołącz do nas już teraz.

BITCLUB NETWORK najlepsza kopalnia kryptowalut

B3TEAM dołącz do najlepszych