BitClub Network NEWS – karty, większa moc, więcej kasy

Witajcie kochani. Oto przed Wami KOLEJNE bardzo ważne informacje prosto z naszej wspaniałej kopalni kryptowalut BITCLUB NETWORK. 

Spis nowości
 1. Błędy w bazie danych – usprawnienia
  Nasza baza danych ma już rozmiar ponad 1TB i setki tysięcy nowych obliczeń oraz danych przybywa każdego dnia, stąd wynikają opóźnienia przy potwierdzeniach depozytów a także błędy przy ładowaniu stron. Problemy dotyczą przede wszystkim nowych udziałów częściowych oraz infinity bonusów. BitClub jednak znalazł rozwiązanie tej sytuacji i w przyszłym tygodniu przeniesione zostaną starsze informacje z aktualnej bazy danych (dane sprzed 2018 roku). Już w tym momencie dane zostają przenoszone, dlatego można zaobserwować „dziwne” rzeczy i błędy na stronie, ale spokojnie – wszystko wróci wkrótce do normy.
 2. Naliczenia – zostaną przypisane na dniach – „odszkodowanie”
  Wypłata odszkodowań za opóźnienia w dostawie sprzętu, które były zaplanowane na 1 marca zostaną wypłacone jeszcze DZISIAJ
 3. Monero – wstrzymane wypłaty
  Wszystkie wypłaty kryptowaluty Monero zostały cofnięte z uwagi na wprowadzane zmiany. Gdy wszystko wróci do normy oczywiście wypłaty będą mogły zostać zrealizowane
 4. Debit Card3 oraz aplikacje na smartfony dostępne od 15 marca
  Będzie można zamawiać karty płatności oraz aplikacje na Android i iPhone, które pozwolą doładowywać konto czy też sprawdzać stan konta (Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash i ClubCoin). Karty debetowe zaopatrzone w logo CoinPay są prawie gotowe do użytku. W pierwszej kolejności zamówienia będą realizowane dla osób z najwyższymi rangami (start 15 marca 2018).
 5. Zupełnie nowa strona internetowa od 1 kwietnia
  1 kwietnia zobaczycie zupełnie nową, rozszerzoną stronę BitClub Network. Witryna zostanie wzbogacona o nowe narzędzia, filmy, a także będzie nieco uproszczona, bardziej intuicyjna szczególnie dla nowych użytkowników. W nowej wersji znajdzie się więcej informacji, a także bardziej szczegółowe kalkulacje
 6. Zwiększona moc obliczeniowa – większe zyski
  Obecnie trwają prace nad podpięciem nowego sprzętu i za kilka miesięcy moc obliczeniowa kopalni zwiększy się aż do 1600PH/s – czyli cztery razy więcej niż obecnie! Wydobycie powinno wzrosnąć 3-4 krotnie, co oczywiście przełoży się na zarobki.

Firma jak zwykle daje same konkrety. Dołącz do B3Team S.A i zarabiaj z nami na wydobyciu kryptowalut MINIMUM 7% miesięcznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *