Banners App

Niesamowita rewolucja w świecie marketingu online

8-9 września 2018 roku odbył się 2-gi światowy konwent firmy FUTURENET, który miał miejsce w Makao w Chinach. Został tam przedstawiony NOWY BEZINWESTYCYJNY MODEL BIZNESOWY, mianowicie:

BANNERS APP

Banners APP, to w skrócie aplikacja, która wyświetla nam reklamy po odblokowaniu naszego smartphone’a, a my użytkownicy na tym zarabiamy. BEZ JAKIEJKOLWIEK INWESTYCJI. Oto krótka instrukcja jak to zrobić:

  1. Zakładamy konto w FutureNet
  2. Pobieramy aplikacje BANNERS APP na nasz smartphone.
  3. Logujemy się w aplikacji za pomocą danych FutureNet

I to wszystko. Teraz nam zostaje konfiguracja naszego profilu do którego zostaną dostosowane reklamy i ustawiamy częstotliwość wyświetlania reklam po odblokowaniu naszego telefonu.

 

  • W Banners App zarabiamy ok 5$ tygodniowo = 20$ na miesiąc
  • Wypłaty są realizowane w FuturoCoin na nasz portfel FN Wallet
  • Struktury, które stworzyliśmy do tej pory w FutureNet czy FutureAdPro automatycznie przechodzą do Banners App!
  • Tutaj również zarabiamy 5 poziomów w dół tak jak ma to miejsce w FutureAdPro

Oto krótki filmik z którego dowiesz jak wygląda aplikacja Banners App. Zapraszam Cię do obejrzenia. 

Banners App współpracuje z platformą EASYVISUAL dzięki której reklamodawcy zamieszczają swoje reklamy, które są wyświetlane w Banners App. Jeśli my prowadzimy własny biznes to również możemy tutaj założyć własną reklamę i dzięki temu dotrzemy do większej liczby ludzi.

Jest to świetny pomysł, zwłaszcza dla nowych osób. FutureNet rozwija się w zawrotnym tempie i dzięki temu pomysłowi możemy zarabiać nasze pierwsze pieniądze na wykonywaniu codziennej czynności jaką jest odblokowywanie smartphone’a.

Jeśli nie masz jeszcze konta we FutureNet, a chciałbyś zacząć zarabiać razem ze mną i 4 milionami innych ludzi to wejdź na www.futurenetonline.netzacznij działać ze mną.